Журнал «Геолог України»

Шановні друзі!

Раді сповістити вам, що ми відновлюємо роботу журналу «Геолог України»!

Це усім вам добре відоме видання, що об'єднує українську геологічну спільноту, незалежно від місця та досвіду роботи, напряму спеціалізації та сфери діяльності!

Протягом десяти років вийшло друком 43 випуски журналу, за цей час він став нашим спільним надбанням.

Оновлений журнал спрямований на розкриття тем, що відповідають сучасному розумінню геології. Тепер геологія повинна надавати відповіді на виклики, що постали перед сучасним суспільством, та бути більше спрямована на довгострокові потреби людства та забезпечення його сталого майбутнього.

Органічне поєднання академічних викладок, важливої інформації про діяльність геологічної спільноти, вражень від професійних заходів зробило журнал найцікавішим та найактуальнішим науково-просвітницьким періодичним виданням в Україні. «Геолог України» – нестандартне, яскраве видання. «Геолог України» – це наші наукові здобутки та досягнення, наша спільна історія, сучасність та майбутнє.

Ми модернізуємо його, перебуваючи з вами в постійному конструктивному діалозі, враховуємо ваші побажання, критичні зауваження, пропозиції.

Сподіваємось на вашу підтримку та розуміння , і обіцяємо вдосконалювати наш «Геолог України» та докладати всіх зусиль для збільшення авторитету і популярності нашої професії.

Просимо вас, шановні колеги, долучитися до видання журналу – кошти, перераховані вами, будуть спрямовані на вирішення важливого завдання – розвиток журналу «Геолог України».

 

З повагою
Ганна Лівенцева
Голова правління ГО «Спілка геологів України»

 

Способи перерахування коштів

Для перерахування коштів, Ви підтверджуєте, що ознайомились із Договором публічної оферти і даєте Згоду на обробку персональних даних.

 1. За допомогою платіжної системи WayForPay

   
 2. Здійснити грошовий переказ за платiжними реквiзитами для перерахування благодійної пожертви в:

  Отримувач:
  Громадська Організація «Спілка Геологів України»
  Код ЄДРПОУ 21715890

  Важливо!

  Просимо вказувати призначення платежу: «Благодійна добровільна пожертва згідно Договору публічної оферти від 02.03.2021 р. на розвиток журналу «Геолог України». Без ПДВ».
  Звертаємо увагу, якщо пожертва відправлена без «Призначення», Ваші кошти будуть повернені.