Нагороди

Для відзначення особистих заслуг своїх членів та інших осіб у сфері її діяльності, розроблено та виготовлено нагороди Спілки геологів України – Срібний та Золотий нагрудні знаки, медаль «За заслуги» I, II та III ступенів, Іменний геологічний молоток.

До ювілею академіка Євгена Костянтиновича Лазаренка запроваджено медаль «За внесок у мінералогію», якою Спілка нагороджує за поданням Українського мінералогічного товариства.

З 2015 року нагороди виготовляються за фінансуванням Міжнародного хабу природних ресурсів TUTKOVSKY.

 

Нагороди ГО «Спілка геологів України»

Золотий нагрудний знак Срібний нагрудний знак

 

Медаль «За заслуги»

І ступеню ІІ ступеню ІІІ ступеню

 

Інші нагороди ГО «Спілка геологів України»

Іменний геологічний молоток Медаль «За внесок у мінералогію»

 

Медаль «За видатні заслуги» імені П.А.Тутковського

Як партнеру Міжнародного хабу природних ресурсів TUTKOVSKY, Спілці надане право вносити пропозиції про нагородження вищою відзнакою Хабу - Медаллю «За видатні заслуги» імені П.А.Тутковського.

Медаль розроблено та виготовлено з нагоди 100-річного ювілею НАН України і Геологічної служби України. Медаль, як і Хаб, носить ім’я видатного українського геолога і географа Павла Аполлоновича Тутковського (1858-1930 рр.) – професора Київського університету, одного із засновників і перших дійсних членів Української академії наук (1918 р), організатора й першого директора Інституту геологічних наук Національної академії наук України (1926-1930 рр).
Аверс Реверс

За відданість геології, значний внесок у її розвиток 290 осіб були відзначені Золотим і 327 – Срібним нагрудними знаками, 337 – медалями «За заслуги» усіх ступенів. Іменними геологічними молотками Спілка нагородила 202 геологів. За поданнями Українського мінералогічного товариства медаллю «За внесок у мінералогію» нагороджено 14 фахівців-мінералогів.

З нагоди 100-річчя від дня заснування Національної академії наук України медаллю «За видатні заслуги» імені П.А.Тутковського нагороджено академіків НАНУ Гожика П.Ф., Пономаренка О.М., Руденка Л.Г., Старостенка В.І.